Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE – ROK SZKOLNY 2018/2019

I Semestr

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Dzień tygodnia

Godziny

Nr sali, budynek

Zajęcia doskonalące umiejętności polonistyczne kl. VIII

Baster Małgorzata

poniedziałek

14.30-15.15

27 C

Zajęcia doskonalące umiejętności polonistyczne kl. III

Zajęcia ruchowe o charakterze gimnastyki korekcyjnej (1 gr.)

Błachnia Liliana

poniedziałek

czwartek

8.00-8.45

11.40-12.25

22 B

s. gimn. (lustra)

Koło informatyczne kl. IV-VI

Błaszkiewicz Bogdan

poniedziałek

14.30-15.15

35 C

SKC

Borowiec Anna

środa

15.00-15.45

26 C

Gromada zuchowa

Borowska Iwona

piątek

12.30-13.15

4 A

Zajęcia sportowe

Zajęcia sportowe

Gimnastyka korekcyjna- zajęcia ogólnorozwojowe

Bukowski Adam

poniedziałek

wtorek

środa

14.20-15.15

14.20-15.15

15.15-16.05

hala

Zajęcia rozwijające kreatywność na j. polskim kl. V

Cholewczyńska Anna

czwartek

13.35-14.20

18 C

Koło religijne kl. IV-VI

Choroś Jadwiga

środa

13.35-14.20

17 C

Zajęcia usprawniające grafomotorykę kl. I-II

Ćwik Bożena

czwartek

14.30-15.15

A

SKO

Dąbrowska Katarzyna

środa

9.25-10.10

11 A

Koło czytelnicze

Gołczyńska Alicja

poniedziałek

14.00-14.45

biblioteka

W świecie książek- bajkoterapia

Kozłowska Oktawia

czwartek

15.00-15.45

11 A

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

Król Paulina

środa

13.35-14.20

gab. psychologa

Koło plastyczne kl. I

Kruszewska Aleksandra

czwartek

11.40-12.35

20 B

Koło taneczne

Kublik Dorota

czwartek

11.40-12.35

24 B

Gry i zabawy o charakterze socjoterapeutycznym

Kufel Jolanta

czwartek

12.30-13.15

8 A

Gromada zuchowa

Lemańska Agnieszka

piątek

12.30-13.15

4 A

Kółko dziennikarskie

Lesner-Kufel Dorota

środa

13.35-14.20

8 A

Kółko historyczne kl. IV-V

Marciniak Anetta

czwartek

12.40-13.35

15 C

Przygotowanie do testu 8-klasisty

Matuszczak Magdalena

poniedziałek

13.35-14.20

38 C

Zajęcia sportowe

Zajęcia sportowe

Michalik Paweł

poniedziałek

wtorek

14.25-15.25

14.25-15.25

hala

Klub wolontariatu

Motas-Falkowska Magdalena

wtorek

13.35-14.20

47 C

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne kl.IV

Olejnik Anna

środa

13.35-14.20

46 C

Matematyka na wesoło kl. II

Olszewska Iwona

poniedziałek

12.40-13.35

23 B

Zajęcia doskonalące umiejętności piłki siatkowej kl. V-VI

Paszkiewicz Bożena

środa

14.30-15.15

hala

Zajęcia rozwijające umiejętności z j. angielskiego kl. VI

Pecka Karolina

czwartek

13.35-14.20

9 A

Zajęcia rozwijające zainteresowania przedmiotowe dla kl. VIII

Plath-Koperska Krystyna

czwartek

14.30-15.15

27 C

Zajęcia rozwijające zdolności manualne i plastyczne kl. IV-VI

Pluto-Prondzińska Beata

wtorek

15.20-16.05

24 C

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

Rejman-Ptaszek Izabela

środa

12.00-12.45

gab. pedagoga

Zespól wyrównawczy z j. polskiego kl. VII

Rolnik Małgorzata

środa

13.35-14.20

36 C

Zajęcia doskonalące umiejętności z historii kl. V

Roszak Monika

środa

14.30-15.15

1 C

Gry i zabawy ruchowe kl. I-III

Rozmarynowska Paulina

środa

11.40-12.25

sala zabaw

Przygotowanie do testu 8-klasisty kl. VIII a c

Rybak Małgorzata

poniedziałek

13.35-14.20

37 C

Liga zadaniowa

Sakowska Dorota

poniedziałek

13.35-14.20

24 C

Zajęcia doskonalące umiejętności z j. polskiego

Sarosiek Małgorzata

środa

12.45-13.35

7 A

Zajęcia ruchowe o charakterze gimnastyki korekcyjnej kl. I-III (2 gr.)

Stark Irena

poniedziałek

14.30-15.15

hala

Kółko przyrodnicze ,,Tajemnice przyrody” kl. IV-VI

Tkacz-Krążko Ewa

poniedziałek

13.35-14.20

25 C

Zajęcia doskonalące umiejętności z fizyki

Trawińska Dorota

środa

15.20-16.05

38 C

Zajęcia doskonalące umiejętności polonistyczne kl. VI

Walus- Malinowska Anna

czwartek

14.30-15.15

26 C

Klub Młodego Naukowca kl. I

Wiszniewiecka-Zawora Beata

środa

12.40-13.25

19 B

ERM-Wspólnota Młodych kl. III-IV

ERM-Wspólnota Młodych kl. V-VI

Witkowska Izabella

poniedziałek

13.35-14.20

14.30-15.15

1 C

Koło biologiczne

Witkowski Krzysztof

środa

14.30-15.15

16 C

Zajęcia sportowe

Wojtczak Anika

wtorek

14.30-15.15

hala

Zajęcia doskonalące umiejętności z j. angielskiego kl. VII

Zaborowska Agnieszka

piątek

13.35-14.20

46 C

Koło chemiczne

Zanijat Monika

czwartek

15.20-16.05

15 C

Koło przyrodnicze kl. IV-V

Zawadzka-Rudnik Justyna

wtorek

13.35-14.20

25 C

Zajęcia taneczne kl. I-III

Zieliński Adrian

czwartek

13.35-14.20

Sala fitness

Zespół muzyczny

Żłobecka Małgorzata

poniedziałek

13.35-14.20

1 C