Kadra

Dagmara Wojtczak

– dyrektor szkoły

Stanisław Guzewski

– wicedyrektor szkoły

Agnieszka Lemańska

– edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. I a

Aleksandra Krawczyk

– edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. I b

Dorota Kublik

– edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. II a

Iwona Olszewska

– edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. II b

Anna Olejnik

– edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. III a

Liliana Błachnia

– edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. III b

Oktawia Kozłowska

– edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. III c

Bożena Ćwik

– edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. III d

Małgorzata Rybak

– nauczyciel matematyki i informatyki, wych. kl. IV a

Monika Roszak

– nauczyciel historii, wych. kl. IV b

Magdalena Matuszczak

– nauczyciel matematyki i informatyki, wych. kl. IV c

Justyna Bińczyk

– nauczyciel j. angielskiego, wych. kl. V a

Paweł Michalik

– nauczyciel wychowania fizycznego, wych. kl. V b

Magdalena Motas-Falkowska

– nauczyciel j. angielskiego, wych. kl. V c

Beata Pluto-Prondzińska

– nauczyciel matematyki i informatyki, wych. kl. VI a

Małgorzata Sarosiek

– nauczyciel j. polskiego, wych. kl. VII a

Irena Stark

– nauczyciel muzyki i plastyki, wych. kl. VII b

Bożena Paszkiewicz

– nauczyciel wychowania fizycznego i EDB, wych. kl. VII c

Adam Bukowski

– nauczyciel wychowania fizycznego, wych. kl. VII d

Krzysztof Witkowski

– nauczyciel przyrody, biologii i WDŻwR, wych, kl. VII e

Agnieszka Zaborowska

– nauczyciel j. Angielskiego i niemieckiego, wych. kl. VIII a

Justyna Zawadzka – Rudnik

– nauczyciel geografii, wych. kl. VIII b

Dorota Sakowska

– nauczyciel matematyki i informatyki, wych. kl. VIII c

Anetta Marciniak

– nauczyciel historii, wych. kl. VIII d

Dorota Lesner – Kufel

– nauczyciel języka angielskiego, wych. kl. VIII e

Kamila Adamek

– nauczyciel fizyki i techniki

Małgorzata Baster

– nauczyciel j. polskiego

Bogusław Błaszkiewicz

– nauczyciel informatyki

Anna Borowiec

– nauczyciel religii

Iwona Borowska

wychowawca świetlicy

Anna Cholewczyńska

– nauczyciel techniki

Jadwiga Choroś

– nauczyciel religii

Bożena Ćwik

wychowawca świetlicy

Katarzyna Dąbrowska

wychowawca świetlicy, pedagog szkolny

Alicja Gołczyńska

– bibliotekarz

Hanna Izmajłowicz

wychowawca świetlicy, kształcenie specjalne

Monika Karolczak

– nauczyciel biologii i chemii

Marzena Kowalska

edukacja wczesnoszkolna

Paulina Król

– psycholog szkolny

Zuzanna Kurczyk

– wychowawca świetlicy

Karolina Pecka

– nauczyciel j. angielskiego

Krystyna Plath – Koperska

– nauczyciel j. polskiego

Izabela Rejman – Ptaszek

– pedagog szkolny

Małgorzata Rolnik

– nauczyciel j. polskiego

Jolanta Tilak

– bibliotekarz

Ewa Tkacz-Krążko

nauczyciel chemii

Anna Walus – Malinowska

– nauczyciel j. polskiego

Izabella Witkowska

– nauczyciel religii

Małgorzata Włodarczyk

– nauczyciel biologii

Anika Wojtczak

nauczyciel wychowania fizycznego i doradztwa zawodowego