Sukces goni sukces

Ola Kowalczyk, uczennica kl. VII c, ma dopiero 13 lat, a już konsekwentnie podąża swoją własną, jasno wytyczoną drogą – od sukcesu do sukcesu. Mimo że posiada zdobyty w ubiegłym roku tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, w bieżącym roku szkolnym po przejściu etapów: szkolnego oraz rejonowego ponownie stanęła w szranki z najlepszymi polonistami z województwa i powtórzyła swój sukces. Już następnego dnia w jednej z koszalińskich szkół siedziała w ławce pomiędzy zwycięzcami rejonowych konkursów matematycznych.

Po ogłoszeniu przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie wyników przeprowadzonych zmagań Ola stała się najbardziej utytułowaną uczennicą naszej szkoły. Jest podwójną Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego oraz Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Do kolejnych etapów przygotowywała się pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego mgr Krystyny Plath – Koperskiej oraz nauczycielki matematyki mgr Małgorzaty Rybak.

Ola swoją budzącą podziw postawą udowadnia, że nieprzeciętne sukcesy w nauce mogą iść w parze z osiągnięciami sportowymi. Gratulujemy również rodzicom Oli sukcesów córki.