Apel podsumowujący pierwsze półrocze

W dniu 09.02.2024 r. w naszej szkole odbył się apel, na którym podsumowaliśmy pierwsze półrocze bieżącego roku szkolnego. Wyróżniono i wręczono dyplomy z upominkami:✅️ uczniom z najwyższą średnią – otrzymali również stypendium naukowe,✅️ uczniom ze średnią 4,75 i więcej,✅️ najlepszym sportowcom – otrzymali również stypendium sportowe,✅️ Oliwii Piwowarczyk za godną postawę bohaterki. Ponadto nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu biblioteki na „Świąteczną opowieść”: 1️⃣ Amelia Kufel kl. 4A 2️⃣ Joanna Elendt kl. 4B 3️⃣ Oliwia Sobczak kl. 6B Za Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej – etap szkolny – wręczono nagrody: 1️⃣ Julia Faryno kl. 6A 2️⃣ Maja Świstek Maja kl. 6A 3️⃣ Wiktoria Szczepaniak kl. 7B Uczennice będą reprezentowały naszą szkołę w dalszych zmaganiach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów‼️🏆🏆🥇🥇