MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

28 lutego w Sławieńskim Domu Kultury odbył się etap miejski Małego Konkursu Recytatorskiego. Uczniowie sławieńskich szkół występowali w trzech kategoriach wiekowych: kat. I – dzieci klas I-III, kat. II – dzieci klas IV- VI , kat. III dzieci klas VII-VIII i ostatnie klasy gimnazjum. Komisja konkursowa pod przewodnictwem dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sławnie P. Hanny Dobak, wyłoniła laureatów, którzy będą reprezentowali nasze miasto w konkursie powiatowym. Miło nam poinformować, że wśród zwycięzców, którzy ponownie wystąpią na scenie 16 marca, znalazł się uczeń naszej szkoły Adam Stojewski (kl.IVb), który zaprezentował wiersz ,,Kogut” i prozę ,,Wilk i Czerwony Kapturek”. Świetnie wypadły również pozostałe reprezentantki SP3 – Zuzanna Karpicz i Lena Siecińska (kl.IVb).

Gratulujemy i życzymy powodzenia !!!