Uczniowie, nauczyciele oraz mieszkańcy Sławna włączyli się w zbiórkę WOŚP.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom . Gramy z orkiestrą do 29.01.2021 r!!!![]()


Więcej zdjęć i filmiki na naszym fb:
https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-3-w-S%C5%82awnie-1735795480042431/