Akcja- „Sprzątanie świata”

Uczniowie na akcji Sprząkanie Świata

17.09.2021r. nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątania świata”. 28 edycja akcji przebiegała pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 i nr 2 oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej  w Sławnie połączyli siły i posprzątali miasto.

Ideą naszego przedsięwzięcia było kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży naszego miasta. Uczestnicy przekonali się, że wspólnymi siłami możemy sprawić, że nasze miasto będzie wolne od śmieci.

Bardzo dziękujemy Miejskiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sławnie za dostarczenie worków i rękawiczek oraz odebranie zgromadzonych śmieci.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie.