Nagrodzeni przez Burmistrza Miasta Sławno

Uczniowie nagrodzeni przez burmistrza

15.06.2022 r w Urzędzie Miasta Sławno odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Sławno Krzysztofa Frankensteina z laureatami konkursów wojewódzkich i ich rodzicami. Wśród zaproszonych gości była Dyrektor SP3 w Sławnie Dagmara Wojtczak, Dyrektor SP2 w Sławnie Aneta Świątek oraz nauczyciele, którzy przygotowywali wyróżnionych uczniów do konkursów wojewódzkich. Po powitaniu przez pana burmistrza, obie panie dyrektor przedstawiły wizerunki zaproszonych uczniów, odczytały ich sukcesy oraz pogratulowały zarówno uczniom, jak i rodzicom. Następnie głos oddano uczniom i ich rodzicom, którzy opowiedzieli o trudach i wyrzeczeniach związanych z osiągnięciem sukcesu w konkursie najwyższego stopnia. Uczniowie i rodzice wyrazili również swoją wdzięczność dla nauczycieli za pracę i poświęcony czas, podziękowali również paniom dyrektor za atmosferę w szkole mobilizującą uczniów do osiągania tak znaczących sukcesów. Każdy z uczniów otrzymał okolicznościową nagrodę i dyplom. Na zakończenie spotkania wszyscy zaproszeni goście stanęli do pamiątkowego zdjęcia.

Uczniowie nagrodzeni ze Szkoły Podstawowej nr 3:

Piotr Kowalczyk – średnia ocen 5,79, uczeń roku szkolnego 2021/2022 , finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego – opiekun Kamila Adamek i uczestnik Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego – opiekun Beata Pluto-Prondzińska, półfinalista Szkolnej Olimpiady Matematycznej Juniorów, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – opiekun Małgorzata Rybak, III miejsce w I Powiatowym Konkursie Plastycznym Wolni od Uzależnień, I miejsce w drużynowym Powiatowym Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci, III miejsce w Mistrzostwach Regionu w Piłkę Ręczną Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci , I miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego dla klas 7.

Amelia Barylak – średnia ocen 4,77 , uczestnik Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie – opiekun Stanisław Guzewski, II miejsce w powiatowych zawodach unihokeja , III miejsce w wojewódzkich zawodach w piłce ręcznej, III miejsce w powiatowych zawodach w piłce nożnej, I miejsce w powiatowych drużynowych biegach przełajowych, I miejsce w powiatowych zawodach lekkoatletycznych w biegu na 600 m , I miejsce w powiatowych zawodach lekkoatletycznych w sztafecie 4 x 400 m, IV miejsce w powiatowych zawodach tenisa stołowego.

Jan Falkowski – średnia ocen 5,56 , finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie – opiekun Stanisław Guzewski, uczestnik szkolnego konkursu z biologii, fizyki, chemii, j. angielskiego, historii, uczestnik rejonowego konkursu historycznego, uczestnik powiatowego konkursu ekologicznego, II miejsce w regionalnych zawodach w piłce ręcznej, IV miejsce w powiatowych zawodach unihokeja , IV miejsce w powiatowych zawodach piłki nożnej.

Michał Jasiński – średnia ocen 5,39 , finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego – opiekun Beata Pluto-Prondzińska, II miejsce w zespołowym Powiatowym konkursie matematycznym, IV miejsce w szkolnym konkursie chemicznym.

Patrycja Kołodziejczyk – średnia ocen 5,11 , finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego – opiekun Monika Karolczak, III miejsce w szkolnym konkursie chemicznym, uczestniczka matematycznego konkursu o Puchar Dyrektora II LO w Słupsku.

Maria Karolczak – średnia ocen 5,50 , finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego – opiekun Monika Karolczak, uczestniczka szkolnego konkursu chemicznego.

Miłosz Szczypior –średnia ocen 4,50 , finalista wojewódzkiego konkursu geograficznego – opiekun Justyna Zawadzka-Rudnik.

Wiktor Oskar –średnia ocen 4, 67 , finalista Wojewódzkiego Konkursu  Języka Angielskiego – opiekun Agnieszka Zaborowska.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia dzięki uprzejmości UM Sławno.