Tydzień Życzliwości

Uwaga❗️Uwaga!❗️Rozpoczynamy Tydzień Życzliwości i SuperMocy w naszej szkole! Dlaczego!?!?!? Bo „ten świat potrzebuje nowego rodzaju armii – armii życzliwości”. W każdym z nas drzemią pokłady życzliwości i wszyscy mamy Super Moce, musimy tylko je odnaleźć😁 Skierujmy więc dobrą energię na nasze otoczenie. Redakcja gazetki szkolnej Sqla3 stworzyli plakaty, na których znajdziecie mnóstwo pomysłów jak okazać życzliwość drugiemu człowiekowi. Promujmy zatem życzliwość, zarażajmy nią innych, zachęcajmy do czynienia dobra na różnych płaszczyznach codziennie, nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!!!A już niebawem pojawią się w naszej szkole Królowe i Królowie Super Mocy – czy wiecie kim oni są??? Już niebawem więcej szczegółów!!!